Reklama

Hlavice na šípy - měkčené

Hlavice na šípy - měkčené

Extra lehké, snadno snímatelné hlavice na šípy.

Detaily


60,00Kč


V případě, že se šíp zlomí, hlavici jednoduše sundáte a nasadíte na nové týblo. Díky minimální váze (15g) a přesnému kruhovému profilu je šíp přesný a doletí podstatně dál než většina šípů s běžnými "dřevárenskými" hlavicemi.

Standardně dodáváme hlavice na průměr týbla 8mm vhodné na šípy. Nově dodáváme i hlavice na průměr týbla 10mm vhodné zejména na šipky do kuše.

Pokud chcete 8mm hlavice použít na 6mm laminátová jádra, stačí jen konec laminátu omotat dvakrát kobercovou páskou a pak nasadit hlavice a zabezpečit páskou. Případně si přiobjednat redukci 6/8 ,která se nasadí na laminát a i s laminátem vsune do hlavice.

Hlavice je vhodná na LARP, bitvy, dřevárny, tábory a cosplay

Od Komentář
2014-12-02 Květa B... Škoda, že se nedělají s užším průměrem. Chtěla bych je na laminátová týbla, ale ta 8mm mi přijdou moc těžkopádná.

Hobiti: Na laminátová týbla se dají použít, jen konec laminátu obalte třeba kobercovkou nebo izolační páskou, nasaďte a přelepte.
Tělo hlavice už menší být nemůže, kvůli bezpečnosti (zasažení očí, například)
2014-03-30 Lukáš P... Dá se domluvit na barvě? jestli ano, tak na jaké? Hobiti: Dobrý den, určitě ano, standartně je míváme bílé nebo šedé.
2011-10-11 Jiří R... Doporučuji všema 20 .
2011-03-03 Bagr H... Krásné hlavičky do Vaší paličky. Váš Ementál :)

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama