Reklama

Záštita z termoplastu dlouhá

Profilovaná záštita na meč z houževnatého termoplastu v délce 22, 24 nebo 26 cm

Detaily


300,00Kč


Záštita na meč z houževnatého termoplastu

Na laminátové jádro 16x8mm.

 

Rovná, vyřezávaná, profilovaná záštita vyrobená z opravdu odolného termoplastu, vhodná na jedenapůlruční meče. Dá se teplem tvarovat do různých oblouků: viz. obrázky. Je velice mírně pružná.

 

Pro tvarování je nejjednodušší záštitu povařit v hrnci s vodou a za tepla ohnout např. ve svěráku, je potřeba relativně velké síly. Dá se nahřívat i jinak, ale je potřeba aby plast nepřesáhl teplotu 100 °C, jinak zkřehne.

 

Otvory pro jádro jsou řezány napřesno. Může se stát, že se při ohýbání mírně zdeformují, stačí je pak upravit pilníkem nebo rašplí.

 

Materiál snese opravdu hodně velké rány, ale pokud se do něj udělají zářezy, hrozí prasknutí v místech zářezů. Chcete-li je zdobit doporučujeme co nejvíce na krajích kde nepůsobí velké síly.

Záštity se dají barvit běžnými barvami, pro větší odolnost barvy doporučujeme použít základ na plasty (koupíte v každé prodejně Barvy - laky ) Síla materiálu je 11 mm

Od Komentář
2020-05-29 Jakub F... Dobrý den chtěl bych se zeptat zda by byla možnost nechat si udělat záštitu vlastního designu? Popřípadě kolik by to stálo.
S pozdravem Jakub Fridrich
Hobiti: se specálními objednávkami nás kontaktujte mailem, ale u termoplastu spíše nabídneme celý plát a můžete si z něj vyřezat vše podle libosti.
2019-07-09 Milan H... dobrý den
chtel bych se zeptatjestli je mozno vyrobit s otvorem pro laminát 12x15mm??
Hobiti: momentálně nenabízíme jiné varianty než na jádro 16x8mm, ale s vrtačkou si můžete doma otvor upravit.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama