Reklama

Tesák Zloděj, měkčený

Tesák Zloděj, měkčený

Ukaž obrázky

Měkký tesák vhodný především pro akce v noci nebo v temném prostředí.

Detaily


350,00Kč


Tesák je stejného užití jako dýka Zloděj - večerní a noční záškodnické akce, proto je jeho konstrukce navržena tak, aby byl co nejbezpečnější, prvních 5 cm čepele je bez pevného jádra.

Měkčená zbraň vhodná na LARP, bitvy, dřevárny, cosplay

  • Délka 60cm
Od Komentář
2018-02-09 Martin J... Tesák jsem vyzkoušel a mohu doporučit. :3 Je hezky měkký a příjemně lehký. Sice nekryje prsty, ale to už je jen maličkost, když je navržen pro noční hry, které používají bezpečnější zbraně. Za mne rozhodně palec nahoru!
2012-12-18 Martin K... délka se počítá jako čepel nebo celý meč

Hobiti: Uváděná délka je vždy nejdelší naměřitelná velikost celé zbraně - tak, jako se většinou měří při kontrole na akcích.
2012-08-08 Petr O... dala by se do techniskych dat uvadet i sirka jelikoz ja jsi nektere uchyty delam sam a tak me to pak svazuje a nemuzu delat dopredu a dost to ovlivnuje co si za zbran vyberu i do boje :D
2011-12-25 jana l... Dobrý den, jen by sem se chtel zeptat jesli by nesel udelat teno mec nazakazku 80 cm.Samozřejně bych si něj připlatil,a jesli by tato úprava šla udelat i u jiných mečů.Předem dekuji na odpověd´.

Hobiti: Meče na zakázku běžně vyrábíme, ale objednávejte je prosím přes mail, tady není nikdy jisté, kdy si dotazu všimneme.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)