Reklama

Jádro nelaminátové, ohýbatelné

Jádro nelaminátové, ohýbatelné

Ukaž obrázky

Nelaminátové jádro zbraní snadno tvarovatelné v domácích podmínkách.

.

Detaily


200,00Kč


Jádro nabízíme v délce 50 nebo 100cm. Půlmetrové jádro, vhodné na tesáky a dýky, má profil 12x15mm a váží 85g. Metrové jádro, vhodné na výrobu čepelí do 80cm, má profil 12x20mm a váží asi 260g. V profilu může být odchylka -/+ 1mm. Delší čepele jsou z našeho pohlednu nepříjemně pružné, ale proti gustu...

 

Na jádro je možné použít běžné dřevoobráběcí nástroje bez rizika ztupení (pilka, řašple apod.) Tvarovat jádra je možné po nahřátí, např. v horké vodě, ale jádro nesmí přesáhnout teplotu 100°C, v takovém případě materiál křehne a hrozí, že jádro v meči praskne.

 

Pokud se na tvarování necícíte, je možné objednat jádro už tvarované. V takovém případě nám prosím pošlete na mail hurka@uhobitu.cz e-mail s nákresem jádra nebo obrázkem zbraně, kterou z jádra chcete vyrovit.

Od Komentář
2021-01-21 Tadeáš T... Chtěl bych se zeptat, jestli by se z tohoto jádra daly vyrobit čepele o délce cca 110 cm (tvar podobný Kataně, nebo kriegsmesseru) ?
Hobiti: Maximální délka jádra je 100cm. Ale když připočítáme ale se špičkou a částí jílce by to mohlo vyjít na 110cm
2019-06-19 Jakub F... Dobrý den,
Já mám od vás to černé jádro z termoplastu a chtěl bych se zeptat na zbusob jak ho ohnout když nemůže přesáhnout 100 stupňů. Poradite mi prosím?
S pozdravem Jakub Fridrich
Hobiti: my ho vaříme ve vodě. Případně lze použít horkovzdušnou pistoli, ale tam si dávejte pozor aby jste to nepřehnal.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama