Reklama

Telecí kůže

Telecí kůže, jemnější než hovězí štípenka, vhodná na lemování kostýmů a prošívanic nebo výrobu váčků, taštic a jiných drobnějších oděvních doplňků.

 

Uvedená cena je za 1 dm2
Síla: 1-1,5mm

Detaily


20,00Kč


Pozor!: přírodní barva (tedy nebarvená) je taková šedomodrá, protože se jedná o chromočiněnou kůži, ne o třísločiněnou, jak je tomu u kůže hovězí.

 

Kůže docela různorodého tvaru. Rovných hran a pravých úhlů je na ní pomálu, takže objednávejte prosím s mírnou rezervou, doporučujeme 20%. Vždy se snažíme najít kus, který co nejlépe odpovídá uvedenému počtu dm2 i tvaru, pokud ho uvedete - ne vždy je to ale možné přesně.

 

Při objednání celého kusu cca 80 - 100 dm2 nabízíme slevu 10%.

Od Komentář
2023-05-18 Daniela D... Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by kůže šla použít na výrobu batůžku, nebo je na to moc tenká.
2020-07-01 Michal K... Dobrý den, chtěl jsem se zeptat v jaké maximální velikosti v cm je možné tuhle kůži koupit? Děkuji
Hobiti: Kůže jsou různě velké, můžou mít 50 ale i 100 nebo více decimetrů. Bývají čtvercové ale i delší po jedné straně klidně 1,5m Do poznámky k objednávce nám klidně připište jakou zhruba potřebujete kůži a my vám vyjdeme vstříc.
2014-01-23 Pavlína T... Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li je tato kůže dostatečně pevná na výrobu korzetu. Děkuji a přeji příjemný den.
Hobiti: na krzet bychom doporučili spíše hlazenku, buď jako hlazenka na přání nebo kraj
2013-12-23 Robin K... Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli se do množství udává velikost v dm2,případně kam jinam se míry píší

Hobiti: pokud si přejete konkrétní rozměr nebo celý kus napište nám to do poznámky k objednávce. My se budeme snažit co nejvíce přiblížit požadavkům a počet decimetrů upravíme dle skutečnosti
2013-03-12 Jan J... Dobrý den, na boty je tahle kůže asi moc tenká, že?

Hobiti: Dobrý den, kůže je poměrně jemná a rozhodně se nehodí na podrážky, krpce a podobné boty z jednoho kusu kůže, rychle by se prochodila. Na zbytek boty by šla použít, klasická hovězí kůže je ale o něco lepší.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama