Kopí

Klasické kopí dva nebo tři metry dlouhé, vhodné pro každého bojovníka.

Detaily


800,00Kč


Hrot kopí je měkký, při bodnutí se postupně ohýbá a jeho špice má průměr 5cm, aby se minimalizovalo nebezpečí v případě, že se kopí odrazí protivníkovi do obličeje.

Kopí je možné objednat s kulatým nebo osmihranným ratištěm. Osmihranné je z jasanu, je dlouhé 2 nebo 3m. Kulaté z buku dlouhé 2 nebo 3 metry.

Dále je možné si nechat hrot kopí nabarvit vysoce odolnou barvou kovového lesku, podobně jako u mečů.

Dvoumetrové kopí jde zaslat poštou jako balík do ruky, 3 metrové můžeme zaslat pouze PPL a u poštové stojí 700,- Kč. Doporučujeme proto osobní vyzvednutí buď v obchodě v Praze nebo na některé z akcí, na kterých budeme.

Pokud Vás napadne jiný způsob zaslání ratiště, jsme Vaším návrhům otevřeni.

  • Délka 2-3m
  • Průměr 3-3,5cm
Od Komentář
2023-07-05 David N... Dobrý den, mohu se zeptat je problém s odeslaním 3 metrového kopí stále aktualní? Radši jsem se chtěl zeptat, jestli se problém už nevyřešil. Předem děkuji za odpověď.
2021-10-23 Jakub M... Dobrý den, je zde možnost koupit jenom měkčený hrot kopí?
Hobiti: možné je koupit díly na hrot ke smontování. Stačí napsat mail.
Hotová hlavice se koupit nedá, kompletuje se to rovnou na ratišti
2013-05-07 Jiří P... Při délce dvou metrů u PPL nejsou potíže ? :)

Hobiti: Dobrý den, při délce 2m lze posílat v pohodě naší kklasickou přepravní službou. Jen u 3m jsou potíže a musí se posílat draze PPL protože nikoho jiného jsme zatím nenašli
2012-06-05 Ladislav R... Kopí prošlo křest ohněm na B5A a mě nezbývá než pět chválu, neboť nejen že díky odolné konstrukci přežilo prakticky bez škrábnutí, ale i jeho vizuální provedení je v rámci možností prostě povedené a vypadá opravdu jako kopí a ne jako kdo ví co na tyči... dávám 100% a 5z5ti bodů, tuhle věcičku určitě doporučuji, navíc je to prostě za málo peněz fakt hodně muziky... a to dobrý muziky ;-)

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)