Reklama

Hlavice Kužel - velká

Hlavice Kužel - velká

Ukaž obrázky

Kovová hlavice na meč kónického tvaru, vhodná pro dřevěné i měkčené meče, příjemně meč dováží. U měkčených mečů se hodí především k jádru 12 x 15mm a 8 x 16 mm stačí ho maličko upravit a nasadit.


200,00Kč


  • Výška 6cm
  • Váha 400g
  • Průměr 4,5cm
Od Komentář
2020-05-20 Ilona V... K hlavici nemám žádné připomínky, je podle mých představ. Jen velká pochvala a poděkování při řešení malé nesrovnalosti v objednávce. Děkuji za vstřícnost, moc si toho vážím.
2017-05-18 Matouš M... Dobrý dne, též by mě zajímalo, jak správně upevnit hlavici k laminátovému jádru. Upiloval jsem jí dostatečně, aby držela, a uvnitř i po okrajích pak namazal chemopren. Mám strach, aby nespadla, nebo je lepší použít UHU Power?
Hobiti: doporučujeme jádro obrousit a vlepit například lepidlem Power klebel. Případně můžete do volných míst zalepit dřevěné třísky
2016-06-08 Tomáš F... Dobrý den, také bych rád věděl jak připevnit hlavici k laminátovému jádru (12X15mm). Když jen opiluji jádro a přilepím lepidlem UHU Power bojím se že hruška vypadne. Jak tedy na to?
Díky
Hobiti: doporučujeme jádro obrousit a vlepit například lepidlem Power klebel (expanzní lepidlo). Případně můžete do volných míst zalepit dřevěné třísky

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)