Reklama

Hlavice Kužel - velká

Hlavice Kužel - velká

Ukaž obrázky

Kovová hlavice na meč kónického tvaru, vhodná pro dřevěné i měkčené meče, příjemně meč dováží. U měkčených mečů se hodí především k jádru 12 x 15mm a 8 x 16 mm stačí ho maličko upravit a nasadit.


220,00Kč


  • Výška 6cm
  • Váha 400g
  • Průměr 4,5cm
Od Komentář
2020-07-13 Jakub F... Dobrý den, objednali jsme si od vás velkou hlavici kužel i hrušku a bohužel s jejich provedením nejsme úplně spokojeni. Jedna hlavice měla hlubší rýhu po zřejmě špatném obrobení a na obou byly dost viditelné otlačeniny po čelistech sklíčidla. Výrobky jsme si museli obrousit, na čemž není nic složitého, ale je to nemilé když člověk čeká že mu dojde hotový výrobek.
2020-05-20 Ilona V... K hlavici nemám žádné připomínky, je podle mých představ. Jen velká pochvala a poděkování při řešení malé nesrovnalosti v objednávce. Děkuji za vstřícnost, moc si toho vážím.
2017-05-18 Matouš M... Dobrý dne, též by mě zajímalo, jak správně upevnit hlavici k laminátovému jádru. Upiloval jsem jí dostatečně, aby držela, a uvnitř i po okrajích pak namazal chemopren. Mám strach, aby nespadla, nebo je lepší použít UHU Power?
Hobiti: doporučujeme jádro obrousit a vlepit například lepidlem Power klebel. Případně můžete do volných míst zalepit dřevěné třísky
2016-06-08 Tomáš F... Dobrý den, také bych rád věděl jak připevnit hlavici k laminátovému jádru (12X15mm). Když jen opiluji jádro a přilepím lepidlem UHU Power bojím se že hruška vypadne. Jak tedy na to?
Díky
Hobiti: doporučujeme jádro obrousit a vlepit například lepidlem Power klebel (expanzní lepidlo). Případně můžete do volných míst zalepit dřevěné třísky

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama