Reklama

Štít Mandle - velká

Štít Mandle - velká

Ukaž obrázky

Prohnutý mandlový štít pořádných rozměrů 60x125cm

Detaily

Vyberte barvu:


1 400,00Kč


Štít je navrhnut převážně pro akce se specifickými pravidly kde jsou povoleny nadstandartní rozměry, je vyroben z 8 mm silné bukové překližky, která je velice odolná a snadno bez úpravy vydrží to nejhorší zacházení se, kterým se na dřevárně nebo larpu může setkat.

Pro úplnou odolnost i vůči počasí doporučujeme nabarvit štít jakoukoli barvou, nejlépe akrylátovou.

Dále nabízíme možnost bezpečnostní úpravy, která jednak zabrání případném odštěpování hran a navíc bude hrana štítu měkčí a širší a nebudete mít problém se schválením na žádné akci.

Pokud máte zájem o stylovější měkčení hrany nabízíme lemovíní hran pruhem kůže, která hrany rozšíří, vyměkčí a ochrání proti odštěpování a navíc vypadá hezky a je odolná proti potrhání.

Šermířům používající také železné meče můžeme nabídnou lemování štítu surovou kůží, která zpevní a ochrání korpus štítu před ocelí a vypadá stylově.

Štít si můžete nechat nabarvit nebo ozdobit jakýmkoli znakem nebo vzorem, který nahrajete níže jako úpravu objednávky.

Štít je vhodný na LARP, bitvy, dřevárny, tábory a cosplay

Od Komentář
2021-01-15 Matěj S... Dobrý den je možné tento štít použít i na klasický nebo scénický šerm? Popřípadě jestli by šel upravit aby tomto nápor udržel.
Hobiti: ano šel. Naše štíty jsou odolné. Když zvolíte ještě lemování surovkou tak vydrží i více.
2015-12-22 Stanislav V... Recenze : Geniální práce, štít padne do ruky jako ulitý, tvrdý pevný a stabilní na těžišti, 9.5/10 za ty svítící šrouby :D budu je muset ubrousit houbičkou :-)
2012-08-20 Jan A... Dobrý ded šlo by na tento štít namalovat rohanský erb? : )

Hobiti: Dobrý den, na štíty je možné namalovat v podstatě cokoli, co si vymyslíte. Příklady najdete v kategorii Zvláštní objednávky jako Malování štítů.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)