Reklama

Barvy na obličej

Velice kvalitní barva na obličej. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírá se a lze ji snadno omývat. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití.

Detaily


180,00Kč


Barvy jsou vodou ředitelné, takže se snado nanáší i odstraňují. Barvu je možné nanášet podle potřeby houbičkou, mokrým i suchým štětcem nebo jednoduše rukou. Různé odstíny je možné libovolně míchat. Doporučujeme odstraňovat mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky. Drhnutí ani síla není potřeba.

 

Pokud chcete dosáhnout jednolitého pokrytí pokožky, nanášejte barvu jen málo navlhčenou houbičkou. Pokud použijete příliš vlhkou houbičku, bude barva vytvářet šmouhy. V určitých případech to ale může být žádoucí. Nanášejte nejdříve světlejší barvy, potom tmavší barvy a stíny a nakonec kontury. Barvy je možné míchat a vytvářet nové barvy a odstíny. Pokud líčíte někoho jiného, položte mu dlaň na hlavu, bude se Vám méně hýbat. Vyhýbejte se očím.

 

Snazaroo barvy vyhovují většině citlivé pleti a nejsou parfémované. Jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod kontrolou testů EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické.

 

Obsah: 18ml

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama