Reklama

Sekera Vidlák, měkčená

Tato sekera je inspirovaná tvarem tzv. francisek a hodí se pro všechny bojovníky, začínající dobrodruhy i obyčejné vidláky, kteří občaš štípou dříví :)

Detaily


1 100,00Kč


Měkčená sekera, vhodná na každý LARP a každou "dřevárnu". Její hlavice je vyrobena z měkké, odolné pěny, která se při dopadu patřičně ohne a utlumí náraz. Toporo je vyrobeno z jasanu a měkčeno EVA karimatkou. Jde o druho verzi sekery zbavenou drobných nedostatků předchozí verze.

 

Za příplatek je možné nechat si sekeru nabarvit vícevrstvou barvou (váha vzroste o cca 50g).

 

Zbraň vyhovuje pravidlům naprosté většině akcí. Váha zbraně se může lišit +- o 50g, záleží na typu použitého dřeva. Pokud potřebujete určitou minimální nebo naopak maximální váhu, uvěďte to prosím jako poznámku k objednávce.

Měkčená zbraň vhodná na LARP, bitvy, dřevárny, cosplay

  • Těžiště horní polovina zbraně (blíže ostří)
  • Materiál dřevěné jádro, pěnová hmota
  • Délka 90cm
  • Váha 600g
Od Komentář
2016-11-17 Albert O... Dobrý den,
šla by zbraň zkrátit např. na 50cm ? Aby se jednalo o jednoruční kratší zbraň.
Děkuji za odpověď :)
Hobiti: možné to je, stačí to napsat do poznámky k objednávce.
2011-05-28 Jan N... Dobrý den, chci se zeptat: kolik taková sekyra vydrží? Děkuji za odpověď

Hobiti: Taková sekera vydrží hodně:) Záleží na tom, na co ji chcete. Základ sekery je téměř nezničitelný, měkčení se opotřebovává. Pokud s ní sekáte do hran štítů, snažíte se vytrhávat štíty nebo sekáte do zbrojí bez brždění, opotřebovává se měkčení samozřejmě rychleji. I Přes drobné povrchové praskliny po boji, je sekera stále funkční.
Jednoduše záleží na Vašem stylu šermu, potkali jsme už sekery na desáté akci, které vypadaly jako nové a naopak sekeru po prvním střetu, která vypadala hodně použitě.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)
Reklama