Reklama

1/2kruhový dyftýnový plášť doprodej

1/2kruhový dyftýnový plášť doprodej

Dyftýnový plášť je nedílnou součástí mnoha kostýmů, protože je velice praktickým doplňkem, krásně hřeje, dlouho trvá než v dešti promokne a pokud zvolíte dobrou barvu, pomáhá i s maskováním v lese.

 

Pláště šijeme standartně se špičatou kápí. Pokud by jste chtěli kápi kulatou, stačí to napsat do poznámky k objednávce.

Detaily

Vyberte barvu:


1 100,00Kč


Půlkruhový plášť je lehčí a levnější než 3/4kruhový, lépe se v něm pohybuje terénem a v boji tolik nepřekáží. Je to nejjednodušší plášť vyráběný z celé šíře látky, proto se jeho délka pohybuje kolem 135 cm. Pokud máte zájem o delší plášť, uveďte do poznámky délku a počítejte prosím s příplatkem  větší spotřebu materiálu a práci.

Plášť je možné doplnit o kapuci a/nebo sponu z naší nabídky.

Pokud si přejete plášť v jiné barvě, než máme v nabídce, uveďte to prosím v poznámce objednávky.

ČERNÁ A MODRÁ NENÍ

From Comment
2014-09-13 Petr S... Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na barvy. Bylo by možné si někde prohlédnout jakou mají dané barvy odstíny? Zajímala by mě zelená, popřípadě hnědá. Děkuji.
Hobiti: bohužel barvy se občas trochu mění podle toho jaká nám přijde látka. Ale vždy šijeme z nekřiklavých barev které se hodí do přírody

2013-09-17 Zdeněk C... Dobrý den, chci se zeptat jestli by bylo možné zařídit aby materiál na výrobu pláště byl použit materiál, jaký jste popisovali u 3/4kruhového pláště? Cituji "pravou elfí barvu - dle osvětlení vypadal buď hnědě, zeleně nebo šedě". Nevadilo by mi čekat, zatím se chci jen informovat, jestli tu je tahle možnost.
Předem díky za odpověď.
Hobiti: dobrý den, takovou tmavozeleně hnědou máme. Klidně je napište jako poznámku do objednávky
2013-06-10 Vojtěch K... Dobrý den,
jak dlouho trvá výroba? Mám v plánu objednat dva kusy.

Děkuji za odpověď.

Hobiti: Dobrý den, samotná výroba netrvá dlouho, ale doba dodání trvá různou dobu, od několika dní po několik měsíců, podrobnosti najdete v dodacích podmínkách.

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně žádné nové zboží