Reklama

Nátepník Hraničář

Krásné a velice dobře chránící nátepníky pro hraničáře a lovce. V jiných barevných verzích se hodí i pro paladiny, temné elfy a kohokoli jiného.

Detaily


600,00Kč


Cena je uvedena za kus.

 

Nátepníky jsou vyrobeny z 3-4 mm silné hovězí kůže, na níž je přinýtované zesílení z plátů tenčí kůže. Barvení nátepníku můžete vybrat jakékoli - zákadní barva je barva nátepníku a žebrování (na obrázku hnědá), barva zesílení je barva přinýtovaných plátů (na obrázku zelená).

 

Je možné vybrat ze tří možných obvodů zápěstí a v případě zájmu objednat drobné zdobení nátepníku, podrobnosti domlouvejte prosím přes e-mail.

Od Komentář
2013-02-25 Samantha A... Objednala jsem si pár těchto nátepníků v kombinaci tmavě hnědá (zesílení) a černá (žebrování). Pod nátepníky je nutno dát rukavice, na zápěstích trochu řežou při pohybu na holé kůži (normální). Délka šňůrek mi vyhovuje, ani dlouhé, že by překáželi, ale ani krátké, že by nestačili. Tak akorát. Nerozvazují se mi, co pokládám za velké plus. Velmi se mi líbí, jsem s nimi spokojená, jsou pevné a velmi dobře ladí právě tento typ s mým kostýmem. Doporučuji.

Pouze registrovaní zákazníci mohou komentovat zboží.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně žádné nové zboží