Reklama

KONTAKTY

 

Kamenná prodejna Praha

(zde neposílejte žádnou korespondenci)

 

U Hobitů
Babákova 20
14000 Praha 4

WWW


Mapa

Street view - pohled z ulice na Google-maps

 

Popis cesty od stanice metra "C" - Roztyly: Vyjděte po schodech do vestibulu metra a dejte se východem vpravo (ne k autobusům). Dejte se hned za dveřmi doleva, vyjděte po schodech a projděte podchodem. Za podchodem půjdete stále po chodníčku pro pěší a pro cyklisty, po levé ruce necháte Curlingovo halu a zamíříte rovně, přímo do prudkého kopce mezi řadovými domky, směr paneláky. Nahoře narazíte na zvláštní sochu (asi kočky) a křižovatku ve tvaru T, na které se dáte doleva a pak hned první doprava. Tam už po pravé ruce uvidíte náš žlutohnědý vývěsní štít.

 

Kontaktní údaje

Provozovatel:

Tomáš Neugebauer
Hředle 25

27008 Hředle

IČO: 74502808

hurka@uhobitu.cz


Snažíme se vyřizovat všechny maily postupně, ale chodí jich opravdu hodně, tak pokud Vám "hoří" termín nebo se bojíte, že se email někde ztratil, volejte na níže uvedená telefonní čísla. Ideální doba na volání je v týdnu mezi 9 - 18 hodinou, v tomto čase je velká pravděpodobnost úspěšného vyřešení Vašeho hovoru, mimo tento čas se nám sice dovoláte, ale nemusíme být schopni Vám uspokojivě odpovědět.

 

Kontakty:

Hlavní kontakt pro vyřizování objednávek

tel.: 607800349 Volejte pondělí až čtvrtek od 9:00 do 17:00.

 


Tomáš "Bagr" Neugebauer - Dotazy ohledně výroby, technické detaily výrobků, speciální objednávky kůže, ohýbaných jader do měkčených zbraní a jiných polotovarů.

tel.: 776 140 099

 

Hana "Aldariel" Neugebauerová - Informace ohledně zdobení kůže a štítů a jiné zakázkové výrobky.

tel.: 775 979 006


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Reklama