Reklama

PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ

Soukromí

Provozovatel internetového obchodu Hůrka, Tomáš Neugebauer, IČO 74502808, na internetové adrese http://hurka.uhobitu.cz se zavazuje, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu Hůrka. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymaže ze své databáze.

 

Storno objednávky

Kupující může svou objednávku jednoduše vzít zpět (stornovat) do chvíle, kdy mu přijde mail potvrzující změnu stavu objednávky z "přijata" na "vyřizuje se", a to buď přímo v adminitraci svého účtu v našem obchodu nebo e-mailem na adresu hurka@uhobitu.cz, v jehož předmětu je slovo STORNO. Později je stornování možné po domluvě přes e-mail hurka@uhobitu.cz nebo telefon 776140099, pokud jsme objednávku ještě neodeslali.

Po odeslání objednávky je stornování možné, ale zákazník se zavazuje, že uhradí poštovné převodem na účet nebo osobně v některé z poboček.

 

Platební podmínky

  • Zboží může být zasláno na dobírku - je zaplaceno při převzetí na poště nebo při doručení jiným kurýrem. Toto je možné pouze v rámci České a Slovenské republiky.
  • Zboží je možno odebrat osobně v našem kamenném obchodě Praze , popř. v přímo v Hůreckém dvoře, platí se hotově při převzetí. Omlouváme se, ale karty zatím opravdu nevedeme:)
  • Zboží je možné zaplatit převodem na účet, balík v takovém případě odesíláme po připsání požadované částky na náš účet. Platby ze zahraničních účtů jsou po domluvě také možné.
  • Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné - provozovatel obchodu není plátcem DPH.

 

Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit bez udání důvodu do 14ti dnů od jeho doručení. Zboží musí být vráceno nepoškozené a nepoužité s dokladem o koupi. O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem na adresu hurka@uhobitu.cz nebo telefonicky na čísle 776140099 (Tomáš Neugebauer), domluvíme se na způsobu vrácení zboží.

 

Prosím neposílejte zboží na dobírku, zboží zaslané zpět na dobírku nemůžeme vyzvednout. Po vrácení nepoškozeného zboží Vám bude vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné) buď bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, záleží na Vašem přání, a to nejpozději do pěti pracovních dnů ode dne vrácení zboží.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně žádné nové zboží